خرید بهترین دستگاه گنج یاب

خرید بهترین دستگاه گنج یاب

خرید بهترین دستگاه گنج یاب مُسلماً حق کاوشگران و حفاران باستانیست. سیستم سوپر مکس محصول شرکت کره بوده که از لحاظ عملکرد عالی، قیمت مناسب و پشتیبانی دایم توانسته است که رتبه اول جهانی را از لیست بهترین سیستم های فلزیاب، طلایاب و گنج یاب سال 2018 بدست آورد. ویدیو کوتاه زیر تیزر رونمایی و معرفی از سیستم سوپر مکس میباشد، در ادامه مطلب به توانایی ها و تست آن به صورت تخصصی توسط اپراتور حرفه ای تیم آسیاتیک به صورت دقیق خواهیم پرداخت.

مشخصات کلی دستگاه سوپر مکس:

.
1. مدار کارکرد VLF با ولتاژ دوگانه تقویت شده
2. دارای بالانس اتوماتیک و دستی پیشرفته
3. توانایی حذف خطا، ذرات خاک و املاح معدنی
4. شناسایی دقیق فلزات (طلا، نقره، مفرغ و … )
5. تفکیک و جدا سازی انواع فلزات مختلف
6. حذف پارازیت و امواج مخرب موجود در هوا
7. عمق کاوش و جستجو مفید تا 4 متر (400cm).
ویدیو زیر تست بی نظیر سیستم سوپر مکس بوده و در ادامه مطلب نیز به نحوه خرید بهترین دستگاه گنج یاب (سوپر مکس) و لوازم جانبی آن خواهیم پرداخت لذا دقت کافی را داشته باشید.

خرید بهترین دستگاه گنج یاب سوپر مکس

.
پکیج کامل سیستم سوپر مکس شامل دستگاه اصلی، لوپ کوچک ضد آب (45cm)، لوپ بزرگ (1m)، هدفون صوتی، باطری سولار و از همه مهمتر برگه گارانتی، ضمانت و پشتیبانی یکساله خدمات پس از فروش میباشد. سیستم سوپر مکس به دو صورت غیر حضوری (ارسال با تیپاکس و دریافت کامل مبلغ قبل از ارسال) و حضوری (دریافت بیعانه، آماده سازی دستگاه، تست و تحویل در مکان مورد نظر شما و دریافت مابقی مبلغ) به فروش میرسد. قیمت خرید دستگاه گنج یاب سوپر مکس برابر 600 دلار 7.500.000 تومان به فروش میرسد :
.
09366852451
.
قابل توجه است که سیستم های ردیاب و تصویری به دلایل مختلف از جمله عدم کارایی و موفق نشدن کاوشگران با آنها از فروش آن معذوریم و تنها سیستم سوپر مکس را با تست و گارانتی و ضمانت کارایی عرضه میکنیم.
.
error: Content is protected !!