خرید بهترین ردیاب گنج یاب

خرید بهترین ردیاب گنج یاب

خرید بهترین ردیاب گنج یاب مسلما حق کاوشگران و حفاران باستانیست، ردیاب بست اکسپلورر محصول کمپانی بیز ترکیه بوده که از لحاظ عملکرد مناسب، قیمت پایین و پشتیبانی دایم توانسته است رتبه اول جهانی را از لیست بهترین ردیاب ها بدست آورد. ردیاب بست اکسپلورر با ارسال و دریافت امواج فرکانسی از راه دور و نزدیک قادر به کشف انواع فلزات، غیرفلزات و علی الخصوص حفره ها بوده لذا ویدیو زیر معرفی این ردیاب قدرتمند میباشد :

مشخصات ردیاب بست اکسپلورر

.
1. سیستم کارکرد فرکانسی الکترونیکی
.
2. توانایی تشخیص فلزات از جمله طلا، نقره
.
3. شناسایی انواع حفره ها از جمله تونل، غار
.
4. تفکیک اجناس مختلف باستان شناسی
.
5. حذف ذرات خاک و خطاهای امواج هوایی
.
6. دارای سه عدد آنتن فرکانسی قابل تنظیم
.
7. دارای ال سی دی تنظیم نور کار در شب
.
8. 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش
.
9. عمق کاوش در زیر زمین تا 10 متر مفید
.
10. شعاع کاوش در سطح زمین 1 کیلومتر
.
ویدیو کلیپ زیر تست واقعی خرید بهترین ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر بوده که توسط اپراتور ما در شعاع و عمق واقعی با دستبند باستانی مفرغ میباشد. ویدیوهای تست و أموزش بیشتر همراه ردیاب برای شما خریداران گرامی فرستاده میشود لذا توجه داشته باشید که همواره تمرین و هوش بالا شما را در زمینه دفینه یابی یاری خواهد نمود.

خرید بهترین ردیاب گنج یاب

.
ردیاب بست اکسپلورر همراه با لوازم جانبی (کیف، شارژر و دفترچه آموزشی)، پشتیبانی 24 ساعته و ضمانت نامه یکساله خدمات پس از فروش به خریداران محترم تقدیم میگردد، قیمت خرید بهترین ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر با تست حضوری 2.000.000 و با ارسال پستی (بدون تست) 1.800.000 میباشد. نمایندگی ما ردیاب بست اکسپلورر را به دو صورت غیرحضوری و حضوری به فروش میرساند. دوستانی که اینستاگرام ما رو فالو کنند در قرعه کشی ماهانه شرکت داده ای میشوند جهت خرید و ارتباط با ما : 
.
09366852451

مطلب بعدی 👈 دانلود رایگان کتاب گنج یابی

error: Content is protected !!