دانلود رایگان کتاب گنج یابی

1. کتاب چشم طلایی

دانلود رایگان کتاب گنج یابی

دانلود رایگان کتاب گنج یابی چشم طلایی جامع ترین اثر در زمینه تفسیر علایم و نمادهای باستانی میباشد که شامل کلیه موضوعات تاریخی از جمله : تشریح نشانه های دیرینه، تپه و تومولوس ، تله و طلسم ، جوغن و تدفین میباشد. کتاب چشم طلایی با قیمت نجومی بفروش میرسد اما شما میتوانید این کتاب را به صورت رایگان از سایت هیستوری آسیاتیک دریافت نمایید، دیگر کتاب ها نیز در ادامه مطلب قرار داده شده اند، با ما همراه باشید:

دانلود

2. کتاب میراث زرین

کتاب گنج یابی میراث زرین

دانلود رایگان کتاب گنج یابی میراث زرین کلید تمام معماهای باستانی، نمادهای دفینه یابی، نسخه های خطی، مقبره های شاهی و دفاین جادونما میباشد. این کتاب منبع رمزگشایی اسرار دیرینه بوده و کلیه علایم دوران هخامنش تا اسلامی را دربرمیگیرد. ارزش کتاب میراث زرین بیشتر از آن است که در سایت ها آن را با قیمت نجومی میفروشند، شما میتوانید آن را از سایت هیستوری آسیاتیک به صورت رایگان دریافت نمایید:

 دانلود

3. کتاب اسرار نشانه ها

کتاب دفینه یابی اسرار نشانه ها

دانلود رایگان کتاب گنج یابی اسرار نشانه ها کتابیست بیانگر رازهای خفته تاریخ که با رمزگشایی نمادها، علایم و سمبل های باستانی شما را در حل معماهای پیچیده یاری خواهد نمود. این کتاب موضوعاتی از قبیل رمزشکنی نسخه ها، مفهوم اشاره ها و کشف ورودی ها را مورد بررسی قرار میدهد. شما میتوانید این کتاب ارزشمند را از سایت نشانه های گنج و دفینه هیستوری آسیاتیک به صورت رایگان دریافت نمایید:

دانلود

4. کتاب گنج باستان

کتاب دفینه یابی گنج باستان

دانلود رایگان کتاب گنج یابی گنج باستان نیز مانند دیگر کتب علایم شناسی در زمینه تعریف نمادهای تاریخی توسط کارشناسان خبره نوشته شده است. مباحث این کتاب شامل تفسیر کلیه علایم دفینه، واقعیت طلسمات و تومولوس های شاهیست. کتاب گنج باستان آمیزه ای از هنر معماران باستانی را بازگو کرده و فنون آن ها را تا حد ممکن آشکار میسازد. شما آن را میتوانید از سایت هیستوری آسیاتیک به صورت رایگان دریافت کنید:

دانلود

5. دانلود رایگان کتاب گنج یابی اسرار جوغن ها

کتاب گنج یابی اسرار جوغن ها

دانلود رایگان کتاب گنج یابی اسرار جوغن ها نوشته جناب استاد فرید باقری یکی از اساتید خبره باستان شناسی بوده که در زمینه رمزگشایی و تفسیر انواع جوغن اعم از جوغن دایره بیضی مستطیل و… میباشد. پیچیده ترین رازهای تاریخ مربوط به جوغن ها یا کاسه های سنگی بوده که در این کتاب به خوبی حل شده اند. کتاب اسرار جوغن ها را میتوانید به صورت رایگان از سایت هیستوری آسیاتیک (نشانه های گنج و دفینه) دریافت کنید:

دانلود

6. کتاب رمزنامه گنج ور

کتاب دفینه یابی رمزنامه گنج ور

دانلود رایگان کتاب گنج یابی رمزنامه گنج ور نیز یکی از آثار جناب باقری بوده که در زمینه کشف دفاین اسلامی و غیر اسلامی نوشته شده است. این کتاب همانطور که از عنوانش مشخص است نامه ای برای تفسیر رموز گنج های تاریخی و راهنمایی برای گشایش دفینه ها میباشد. همچنین علایم بین المملی نیز آشکارا مشهود میباشد. کتاب رمزنامه گنج ور را میتوانید به صورت رایگان از سایت تخصصی هیستوری آسیاتیک دانلود و یا دریافت نمایید:

دانلود

7. کتاب مفتاح گنج شیخ بهایی

کتاب گنج یابی شیخ بهایی

دانلود رایگان کتاب گنج یابی مفتاح گنج شیخ بهایی یکی از کاملترین کتاب های گنج نامه وزیری بوده که نقشه دفاین دوره اسلامی در آن نوشته شده است. این کتاب توسط وزیر دربار شاه، استاد شیخ بهایی نوشته شده و آدرس دقیق مسکوکات و جواهرات ایران را داراست. ارزش کتاب شیخ بهایی بسیار بالاتر از هر نسخه و نوشته دیگریست و با قیمت های نجومی فروخته میشود. شما میتوانید به صورت رایگان این کتاب را دریافت و دانلود نمایید:

دانلود

8. کتاب آیین تدفین

کتاب دفینه یابی آیین تدفین

دانلود رایگان کتاب گنج یابی آیین تدفین یا به اصطلاح کتاب تدفین مردگان در ایران شامل مراسمات مذهبی و روش های قبرگذاری از دوره باستان تا قاجاریه میباشد. این کتاب نوشته عباس قدیانی بوده و شرح داده است که گنج قبور شاهزادگان به چه صورتی با آنان دفن شده است و به کدام روش میتوان آن را کشف و آشکارا نمود. کتاب آیین تدفین را میتوانید به صورت بلاعوض و رایگان از سایت هیستوری آسیاتیک دریافت و یا دانلود نمایید:

دانلود

9. کتاب آموزش خط باستانی

کتاب گنج یابی آموزش خط باستانی

دانلود رایگان کتاب گنج یابی آموزش خط باستانی شما را با نوشته میخی آشنا کرده و شامل حروف الفبا، کلمات و جملات میباشد. در این کتاب نحوه تحریر و خواندن نیز توسط فرهاد نیلوفری به شما آموزش داده میشود و از کتیبه های شاهان هخامنشی از جمله داریوش شاه استفاده شده است. کتیبه های هخامنشی با زبان های متعددی نوشته شده اند. میتوانید به صورت رایگان کتاب آموزش خط باستانی میخی را دانلود کنید:

دانلود

10. کتاب سکه های ایران

کتاب دفینه یابی سکه های ایران

دانلود رایگان کتاب گنج یابی سکه های ایران زمین کاملترین مجموعه سکه ها را همراه با توضییحات از دوره هخامنشی تا دوره پهلوی مورد بررسی قرار داده است و سکه های دیگر ملل ها نیز در آن مشهود است. این کتاب نوشته سید علی اصغر شریعت زاده بوده و از مهمترین کتاب هایست که تاریخ مسکوکات باستانی را به صورت مفصل شرح داده است. شما میتوانید کتاب سکه های ایران را به صورت کاملا رایگان از سایت دریافت نمایید کاربران گرامی:

دانلود

11. کتاب طلسم کنوز

کتاب گنج یابی طلسمات کنوز

دانلود رایگان کتاب دفینه یابی طلسمات کنوز منبع اصلی شکستن سحر انواع دفینه های باستانی بوده و در مورد موکل جن در دوره های قبل اسلام و بعد اسلام سخن گفته است. طلسماتی از قبیل طلسم آتش، چاه، خون، شیطان، آب، باد، انسان، تبر و چاقو و…. در این کتاب شرح داده شده و اشاراتی به علوم غریبه شده است. این کتاب را نیز مانند سایر کتاب های بالا به صورت کاملا رایگان از سایت هیستوری آسیاتیک دانلود و دریافت بنمایید:

دانلود

12. کتاب باستان شناسی ایران

کتاب گنج یابی اسرار ایران باستان

دانلود رایگان کتاب باستان شناسی ایران زمین یکی از بهترین کتاب ها در زمینه شناخت و بررسی تاریخ شاهنشاهان هخامنشی، ساسانی و اشکانی میباشد. آشنایی با تاریخ و نحوه تفکر خردمندان باستان به دفینه یابی و کشف أثار آن ها نیز کمک خواهد کرد. جهت دریافت رایکان کتاب باستان شناسی ایران زمین به عنوان آخرین کتاب پکیج بر روی دکمه دانلود کلیک نمایید، با سپاس از تمام کارشناسان، نویسندگان و اساتید گهربار که ما را در نوشتن این مقاله ارزشمند و نوین یاری نموده و فایل اصلی کتاب ها را در اختیار ما گذاشتند:

دانلود

مطلب بعدی سایت 👈 غار در گنج یابی

error: Content is protected !!