ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر

ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر

ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر (BEST EXPLORER) ساخت کمپانی ونوس بوده که با سیستم الکترونیکی قادر است انواع فلزات (طلا، نقره، مفرغ)، سنگهای قیمتی و حفره ها را آشکار سازد. تفکیک اشیا و حذف ذرات از دیگر ویژگی های بارز آن است. ویدیو کلیپ زیر رونمایی و آموزش کار با ردیاب را نشان میدهد. 

.

عمق کاوش ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر 7 متر و شعاع آن هزار متر میباشد که با افتخار قدرتمندترین و پر فروشترین ردیاب در سطح جهانیست که یکسال ضمانت و گارانتی تعویض سیستم را نیز به مشتریان خود میدهد. ویدیو کلیپ زیر تست ردیاب را با النگو مفرغی (مس ۲۵۰۰ ساله) در محیط باز توسط اپراتور کمپانی نشان میدهد.

.

ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر همراه با لوازم جانبی (شارژر، باطری، جعبه)، گارانتی و ویدیوهای آموزشی به دو صورت غیرحضوری (ارسال آسان با تیپاکس) و حضوری (با شرایط خاص و هزینه اضافی) تحویل مشتریان میگردد. ویدیو کلیپ زیر تست ردیاب را با حلقه طلا (جدید) توسط اپراتور کمپانی در محیط باز نشان میدهد.

.

کمپانی ونوس همواره سعی نموده رضایت مشتریان را جلب نماید و بهترین ها را در زمینه ردیاب های الکترونیکی، فرکانسی و راداری ارایه دهد. توجه داشته باشید که قبل از خرید انواع ردیاب ها را از نظر کارایی، گارانتی و قیمت مقایسه نمایید. تصاویر زیر نمونه کوچکی از رضایت مشتریان از ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر را نشان میدهد:

ردیاب بست اکسپلورر

ردیاب گنج یاب
ردیاب آنتنی فرکانسی گنج

سفارش ردیاب گنج یاب بست اکسپلورر

پک کامل سیستم تنها با قیمت استثنایی 4.000.000 تومان در سطح بازار به خریداران محترم عرضه میگردد، همچنین خریداران عزیز جهت آموزش بیشتر و مباحث مختلف دیگر به بزرگترین گروه تلگرامی با حضور اساتید کشوری دعوت خواهند شد. شما توجه داشته باشید که کلیه توضییحات در سایت داده شده است لطفا تنها جهت سفارش ردیاب با ما تماس بگیرید و با تشکر:
.

09366852451

error: Content is protected !!