نشانه آلت تناسلی در گنج یابی

نشانه آلت تناسلی در گنج یابی

نشانه آلت تناسلی در گنج یابی نماد قوم گرایی، مرد سالاری و تفکیک جنسیتی بوده که به عنوان سنگ قبر حاکمان محلی، سرداران نظامی و وزیران درباری در دوره های مختلف باستانی شناسی کاربرد مهم داشته است. علامت آلت تناسلی زنانه نیز در بازه های مختلف زمانی بیانگر قبور ملکه بانو ساسانی، جایگاه سلطنتی والا و جواهرات گرانبهای اوست. در ادامه مطلب به رمزگشایی و تفسیر این نماد توسط کارشناسان و اساتید خبره دیرینه شناسی به صورت تخصصی و مفصل خواهیم پرداخت.

نشانه آلت تناسلی در گنج یابی

علامت آلت تناسلی زنانه در دفینه یابی

از دیرباز در میان اقوام ایرانی، یونانی و هندی مورد توجه واقع شده و برای سنگ قبر حاکمان، بزرگان قبایل و همچنین سرداران جنگی مورد استفاده قرار گرفته است. در این میان از آلت تناسلی زنانه نیز برای سنگ مقبره ملکه (اغلب ساسانی) بهره گرفته شده است. در صورتی که آلت تناسلی بالای یک تپه، کوه و یا صخره ها باشد، باید زیر سنگ را به عمق یک متر کاوش کرده و به آثار دوم از جمله سفال، مهره های سنگی با ارزش، ذغال، آهک و حتی لایه های مختلف باستانی خاک و سازه هایی رسید.

علامت آلت تناسلی در دفینه یابی

نشانه آلت تناسلی مردانه در دفینه یابی

در صورتی داخل دره و مکان پست و هموار باشد نمادی از آبادی و حیات هست که اشاره به تولید مثل بشر در اینگونه مکان ها دارد لذا مردم باستان این علایم را با ارزش شمرده و نزد آن پیشکش ها تقدیم می نمودند. جهت رمزگشایی ابتدا به نزدیکترین چشمه موجود که فصلی هست و به دلیل کم شدن آب جهانی ممکن است تا کنون خشک شده باشد مراجعه نمایید. سپس آنجا ورودی پلمپ شده را بیابید که بدون تله و گاز هست. جهت راهنمایی بیشتر بر اساس نقطه و کروکی نشانه آلت تناسلی در گنج یابی مورد نظر شما در ارتباط باشید. سپاس.

مطلب بعدی سایت آسیاتیک 👈 نشانه لاکپشت

error: Content is protected !!