نشانه آلت تناسلی

نشانه آلت تناسلی

نشانه آلت تناسلی در دوره های مختلف باستان شناسی همواره نمادی از قوم گرایی، مرد سالاری و تفکیک جنسیتی بوده است. در ادامه با کاربرد تاریخی و رمزگشایی آن بخصوص در زمینه گنج و دفینه یابی آشنا خواهید شد.

نشانه آلت تناسلی زنانه

نشانه آلت تناسلی گنج

نشانه آلت تناسلی از دیرباز در میان اقوام ایرانی، یونانی و هندی مورد توجه واقع شده و برای سنگ قبر حاکمان، بزرگان قبایل و همچنین سرداران جنگی مورد استفاده قرار گرفته است. در این میان از آلت تناسلی زنانه نیز برای سنگ مقبره ملکه (اغلب ساسانی) بهره گرفته شده است. در صورتی که آلت تناسلی بالای یک تپه، کوه و یا صخره ها باشد، باید زیر سنگ را به عمق یک متر کاوش کرده و به آثار دوم از جمله سفال و مهره رسید، سپس در عمق بیشتر با توجه موقعیت جغرافیایی محوطه و پتانسیل آن برای وجود دفینه، به اشیاء گرانبها من جمله ظروف طلایی خواهید رسید. از تخریب نشانه ها جلوگیری نمایید زیرا به هیچ وجه داخل سنگ نشانه دفینه ای مخفی نشده است و این خلاف عقاید پدران و گذشتگان ما می باشد.

نشانه آلت جنسی مردانه

نشانه آلت دفینه

نشانه آلت تناسلی مردانه در صورتی داخل دره و مکان پست و هموار باشد نمادی از آبادی و حیات هست که اشاره به تولید مثل بشر در اینگونه مکان ها دارد لذا مردم باستان این علایم را با ارزش شمرده و نزد آن پیشکش ها تقدیم می نمودند. جهت رمزگشایی ابتدا به نزدیکترین چشمه موجود که فصلی هست و به دلیل کم شدن آب جهانی ممکن است تا کنون خشک شده باشد مراجعه نمایید. سپس آنجا ورودی پلمپ شده را بیابید که بدون تله و گاز هست. از روی سنگچین های روی زمین میتوان پلمپ را دید. جهت راهنمایی بیشتر بر اساس نقطه و کروکی مورد نظر شما می توانید در تلگرام با کارشناسان ما مستقیما در ارتباط باشید.

مطلب بعدی 👈 نشانه لاکپشت

error: Content is protected !!